Designové polštáře

V naší nabídce najdete designové polštáře s originálními návrhy z našeho ateliéru. Jedinečný dekorativní design vytvořen u nás doma v České republice.

Nově nabízím i polštářky, které šiju ze zajímavých designových látek, především z dovozu v materiálech jako je bio bavlna a bavlna.

Originální polštářky oživí a zútulní sedací soupravu či místo k odpočinku a spánku. Je to takové malé umělecké dílo, které nemusí viset pouze na zdi, ale slouží k užitku, pohodlí, dekoraci, odpočinku těla i duše.

Potisk autorských návrhů je proveden kvalitním digitálním tiskem  u profesionálů. Digitální tisk se provádí na syntetický materiál jemný 100% polyester.

Polštářky jsou stálobarevné,  je možné je prát v pračce na nižší stupeň 30-40.

Polštářky navrhuji v limitovaných edicích, ale je možné i doobjednat některé již vyprodané designy.

Pokud se Vám jakýkoliv polštář z mé tvorby zalíbí, neváhejte mě kontaktovat na e-mailu: mfrohlichova@atlas.cz. Úhradu přijímám předem na účet a po přijetí platby ihned polštářek zasílám. K cenám polštářků připočítávám poštovné do ČR 80 Kč, na Slovensko 200 Kč.

A pokud Vám vyhovuje nákup na fleru polštáře jsou k mání i tam: http://www.fler.cz/marcelaf

1 komentář u „Designové polštáře

  1. Pingback: Nový designový polštář… | dreamdecor.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>