Dream in Bloom…

Rozkvetlé snění se jmenuje nový obraz, který jsem malovala na zakázku pro jednu moc milou paní. Ten stejný obraz jste už tady mohli vidět v procesu a konečně je hotov. O dovolené jsem přeci jen měla na snění mnohem více času a mohla jsem se do rozkvetlých snů pořádně ponořit. Ladila jsem odstíny tak dlouho, až jsem obraz dostala do té správné snové podoby….

Rozkvetlé snění jsem už vlastně jednou malovala na sololit a v jiné podobě. Ale časem jsem si uvědomila, že sololit není pro mě ten správný podklad, přeci jen – plátno je plátno.

Tohle akrylové děťátko na plátně už je hotovo, ale je potřeba ho ještě odvést k rámaři, to bude ta finální třešinka na dortu. Sama jsem zvědavá, jak mu bude vybraný rám slušet, protože zatím jsem své obrazy nerámovala a zde je to vysloveně na přání zákaznice. A přání je třeba vyplnit. Obraz je velký 30×30 cm, takže takové menší snění, ne že by rozměry omezovaly naše snění !-)..

Každý obraz, který namaluju mě něco naučí. O mě samé, o technice, o barvách….Tak i snění mě zase něco naučilo. Třeba o pokoře, o síle snění i realitě, o citu k barvám a technice. Není nad to snít, splnit druhému jeho sen a ještě dál růst.

Přeji Vám jen ty nejhezčí sny!

Příspěvek byl publikován v rubrice Různé se štítky a jeho autorem je eM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.