Follow the White Rabbit – nové plakáty!!!

Zdravím Vás!

Konec letních prázdnin už nám klepe na dveře a taky konec lenošení.  Máme spoustu nápadů a plánů a už ne takovou spoustu času všechny realizovat, ale tentokrát jsme něco opět zrealizovaly.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Přemnožili se nám totiž králíci 🙂 Naše plakáty z hravé geometrie už určitě znáte, pokud nás déle sledujete  – máme tu bandu vykutálených lišáků, taky páreček fenků a taky smečku kočičí. Tentokrát jsme zaostřili na králíčky – proč? Protože jsou strašně roztomilí! Ale to není hlavní důvod.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hlavní důvod je, že máme doma Alenku, která dostala jméno po Alence v říši divů a ta ráda následuje bílé králíky do Říše Divů, je totiž budoucí ilustrátor, takže cestu do téhle říše má pěkně vyšlapanou a co by to byla za cesta bez průvodce Bílého Králíka, ne? A víte,  že ta původní Alenka oslavila už 150 let od prvního vydání ( r. 1865)?  A ta moje Alenka letos v létě oslavila 18 let – né že bychom museli hledat důvody ke tvorbě, ale tohle nás prostě nemohlo nechat chladnými chápete 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ano, autorem všech plakátů je právě moje starší dcera studentka umělecké školy, která si dost rozumí s technikou, kreslí nejen klasickou tužkou, perem atd, ale taky na grafickém tabletu a pokouší Photoshop a spol, z jejich hrátek právě vzešla celá řada našich plakátů.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Plakáty tiskneme zatím ve formátu A4 na inkoustovou tiskárnu, která produkuje moc krásné syté barvy, nicméně je možné si objednat i formát A3.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Myslím, že plakáty potěší nejen děti, ale taky hravé dospělé. Jsou prima doplněk do interiéru nejen dětského pokoje.

Doufáme, že se vám noví hraví mazlíci budou líbit.

Plakáty můžete zakoupit na našem eshopu na fleru anebo mě kontaktovat na emailu mfrohlichova@atlas.cz

http://www.fler.cz/shop/marcelaf?ug=32117

Příspěvek byl publikován v rubrice Různé se štítky a jeho autorem je eM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.