Fotografie

Makrofotografie

Ve fotografii se soustředím především na makrofotografii a krásu detailu. Snažím se přiblížit drobné a skryté věci lidskému oku, které je uvyklé příliš rychle těkat v této zrychlené době. Snažím se objektivem zachytit duši a atmosféru objektů světa flóry a krásy přírody.

Pokud se Vám jakákoliv zde uveřejněná fotografie zalíbí a měli byste zájem o koupi, neváhejte mě kontaktovat na e-mailu: mfrohlichova@atlas.cz, případně nakoukněte do eshopu na http://www.fler.cz/marcelaf

Cena fotografií se liší dle velikosti, většinou dodávám velikosti 30×40, 30×30 -  cena 585 Kč včetně poštovného. Pokud máte zájem o jiné formáty, stačí zadat poptávku a domluvíme se. Fotografie jsou zpracovány u profesionálu v provedení mat.

Produktová fotografie

Fotografie jako vizuální forma má velkou sílu, není jen dokumentárním prostředkem či uměleckým. Přesahuje i do obchodu, kde je kladen velký důraz na vizuální podobu produktu. V dnešní době jsme hodně orientováni na prodej a nákup přes internet a tento si žádá velmi promyšlenou prezentaci produktů.

V případě zájmu o zpracování stylových produktových fotografií pro Váš obchod mě neváhejte kontaktovat na emailu: mfrohlichova@atlas.cz. Produktové fotografie se tvoří na konkrétní zakázku, proto informace o cenách a počtu fotografií jsou individuální, kalkulaci na požádání zašlu.

2 komentáře u Fotografie

  1. Slušně napsané, zaslouží si pozornost. Pozdravuji!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>