Projekt „ema365photo“

Tímto projektem bych chtěla vyzvat sama sebe k intenzivnímu každodennímu fotografování a sdílení vytvořených fotografií. Každý den přináší nové momenty a obrazy, často drobné a zdánlivě nevýznamné, přesto když se všechny tyto momenty v toku času sečtou, tvoří něčí život – můj život. Chtěla bych jednou fotografií vyjádřit každý jeden den a to během 365 dní.

Poslední dobou je spíše trendem „instagramová“ instatní fotografie pořízena chytrým telefonem. I mě tento trend do určité míry chytil, zjišťuji, že každý den sice fotím, ale hlavně svým iPhonem. Je to rychlý způsob fotografování i sdílení, ale přesto plně neuspokojuje mou osobní touhu a potřebu vyjadřovat emoce a zážitky obrazem. Ačkoliv iPhone splňuje technické parametry běžného kompaktního fotoaparátu, chci se posunovat ve svém vyjadřování právě makrofotografií a toho můžu dosáhnout pouze svým fotoaparátem s makro objektivem. Proto je tato moje osobní výzva podmíněna tím, že fotografie budou focené výhradně mým fotoaparátem Olympus  s makro objektivem Panasonic.

Vítejte v mém každodenním světě viděném přes pevné sklo objektivu.

Druhá padesátka fotografií…..

První padesátka fotografií….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>